PODĚKOVÁNÍ

Dovolte mi touto cestou poděkovat všem členům KRPŠ a ostatním dobrovolným organizátorům, kteří se podíleli na přípravě a průběhu již tradičního dětského karnevalu, který se konal již po 18té v sobotu 7. února. Letos se ho zúčastnilo 115 dětí s maskami princezen, víl, pirátů, vojáků či spousty dalších zvířecích a pohádkových postav. Odpoledne plné her, soutěží, sladkých odměn a bohatou tombolou si děti náramně užily. Ani rodiče nepřišli zkrátka. Tak jako každý rok byla připravena slosovatelná tombola s krásnými cenami jako např. rodinné poukazy do lázeňských domů a plovárny Luhačovice, dárkové balíčky i úžasný dort „SpongeBob“.

Dále poděkování ZŠ Dolní Lhota, paní ředitelce Mgr. Machaličkové, paní Silvii Vodičkové, kteří společně s žáky krásně vyzdobili místní sál kulturního domu, jejich malovanými karnevalovými obrázky a balónky, paní Lence Novákové za krásné vystoupení žáků – básničky, vtipy, flétnové hraní, které zakončilo tancování v country stylu.

Závěrem velké poděkování všem sponzorům Obecní úřad Dolní Lhota, Lázně Luhačovice, a.s., Sanatorium MIRAMARE, s.r.o., AUKRO CZ, Zdena Machů – Pečení dortů a zákusků Dolní Lhota, Jiří a Kristýna Žáčkovi Dolní Lhota, Barbora Repatá Dolní Lhota, Anna Baďurová – výroba bižuterie Studénka, Libor Honza Dolní Lhota, Stanislav Žáček – klempířství Dolní Lhota, Ondra a Maruška Maňasovi Dolní Lhota, Michal Masař Dolní Lhota, Michaela Tarabusová Dolní Lhota, Josef Dorňák Dolní Lhota.

Už teď Vás všechny zveme na příští a naši poslední akci „Dětský Den“, která se bude konat poslední červnovou sobotu. Tím bychom se chtěli zároveň po několika letech rozloučit. Pevně věřím, že se najde nová skupina rodičů, kteří mají chuť v organizování těchto akcí pro naše nejmenší pokračovat. V opačném případě dojde po 18ti letech k zániku klubu. S tím i souvisí ukončení všech pořádaných akcí, rovněž tak i finančních příspěvků základní škole a školákům samotným. To už nechávám na uvědomění každého z nás…

Za KRPŠ

Marcela Kuželová

Příspěvek byl publikován v rubrice Poděkování. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.