Domácí učení

Od středy 11. 3. 2020 jsme se ocitli v nelehké a zcela nové situaci – přešli jsme ze dne na den na domácí výuku. Začátky nebyly snadné a hledali jsme co nejefektivnější a jednoduchý způsob zadávání práce, hodnocení úkolů i přímé spojení s našimi žáky.

Zadávání úkolů, jejich řešení a potřebné odkazy najdete vždy na našich webových stránkách v kolonce Domácí učení. Přímé spojení se žáky a učiteli úspěšně probíhá pomocí aplikace ZOOM, jednotlivé časy najdete opět v odkaze Domácí učení.

Anglická slovíčka si žáci 3. – 5. roč. velmi úspěšně procvičují na aplikaci https://www.wocabee.app/ Na procvičování a prověřování znalostí žáků využíváme programy: https://www.proskoly.cz/ , https://www.itester.cz/ Známkování je k nahlédnutí na https://www.iskola.cz/zslhota V neposlední řadě naši žáci zůstávají ve spojení také přes e-maily. Navíc aktivní děti mají možnost se doma učit psaní všema deseti v programu www.psanihrave.cz.

Věříme, že se vše pomalu zabíhá a žáci si vytvořili domácí pracovní režim, který je důležitý k úspěšnému a pohodovému zvládnutí dané situace. Děkujeme všem rodičům za trpělivost, pomoc, ochotu, cennou zpětnou vazbu a spolupráci. Jedině spolu vše zvládneme a děti nezmeškají podstatnou část výuky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.