Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020

ROZHODNUTÍ pro školní rok 2019-2020

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rozhodnutí o přijetí žáků do 1. ročníku pro školní rok 2019/2020

Zápis do první třídy 2019

Letošní zápis budoucích prvňáčků na naší škole proběhl jako obvykle ve velmi příjemné atmosféře. Na děti čekalo několik tématicky nazvaných vesniček jako např. Pavoučkov, Číslovice, Puzzlíkov, u kterých  plnily úkoly. Za odměnu si odnesly nejen svou první žákovskou knížku plnou razítek za úspěšné řešení a statečnost, ale také ořezávátko a zajímavou kytku, která místo nektaru měla bonbónek. Všem 16 dětem gratulujeme a v září se na ně budeme těšit!

Mgr. Jaroslav Zrník

           

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zápis do první třídy 2019

Ukliďme Česko!

9. dubna 2019 se naše škola zapojila do celostátní akce Ukliďme Česko. Děti i učitelé společně sbírali drobné i větší odpadky v okolí školy. Nasbírali jich za krátkou chvíli společně opravdu hodně. Všichni se vraceli s dobrým pocitem, děti dokonce s velkým nadšením, ale také s otazníkem v hlavě, kdo tady ty odpadky mohl jen tak vyhodit?

Mgr. Jaroslav Zrník

  

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Ukliďme Česko!

Průkaz cyklisty

V pátek 5. dubna  žáci čtvrtého ročníku úspěšně složili cyklistickou zkoušku v DDM Luhačovice. Zkouška se skládala ze tří částí. Nejdříve  absolvovali jízdu zručnosti, pak jezdili po dopravním hřišti a jako poslední psali test. S větším či menším počtem trestných bodů nakonec všichni úspěšně získali „Průkaz cyklisty“. Všem gratulujeme a přejeme hodně kilometrů bez nehod!

 

  

  

 

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Průkaz cyklisty

Okresní kolo recitační soutěže v Napajedlích

V pondělí 25. 3. 2019 se naši žáci Tereza Dolanská (5. roč.) a Marek Hlavička (2. roč.) zúčastnili okresního kola recitační soutěže v Napajedlích. I když do dalšího – pro mladší kategorii posledního kola v rámci republiky – se nám nepodařilo postoupit, Tereza i Marek ve velmi silné konkurenci zabojovali a předvedli krásné výkony. Děkujeme jim za pěknou reprezentaci naší školy a přejeme hodně dalších podobných úspěchů!

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Okresní kolo recitační soutěže v Napajedlích

Lyžařské závody ve slalomu

Lyžařskou sezónu jsme zakončili březnovými závody ve slalomu v Újezdu, kterých se zúčastnili čtyři žáci naší školy. Jako družstvo obsadili v konkurenci dalších škol 6. místo. Jako jednotlivci se Natali Záhorovská a Josef Honza umístili na 9. místěEliška Zrníková a Jakub Latinák na 11. místě. Blahopřejeme!!!

 

 

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Lyžařské závody ve slalomu

Zápis do 1. ročníku 2019

Rok se s rokem sešel a my se opět těšíme na nové prvňáčky.

 

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zápis do 1. ročníku 2019

Nabídka příměstských táborů

       

Přihlášky ke stažení:

 

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Nabídka příměstských táborů

Naši recitátoři

A dnes 6 . 3. 2019 dodávám,……

Děkujeme všem, co na nás mysleli, zejména všem spolužákům a spolužačkám, neboť síla myšlenky je velká a na okrskovém kole recitační soutěže v Luhačovicích, zástupci naší školy, vyhráli krásná druhá místa v obou kategoriích a oba tak postupují do dalšího kola v Napajedlích. Oběma velmi gratulujeme! Nejen jim, ale i dalším dvěma recitátorům, kteří letos bohužel neuspěli, děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

                    

Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Naši recitátoři

Úspěšné zakončení lyžařského výcviku

Je tady pátek a prostor na zhodnocení celého týdne lyžařského výcviku. Jsme živí, zdraví, usměvaví, spokojení, vysportovaní a zase o kus dál v lyžování………. a o to jde. Sněhové podmínky byly po celou dobu takřka ideální, ale sluníčka jsme si moc neužili. Lyžařská mašle se povedla a už teď se tým instruktorů těší na další pokračování v roce 2020. 

 

P. S. Všechny fotky viz fotogalerie v minulém příspěvku.

Rubriky: Nezařazené | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Úspěšné zakončení lyžařského výcviku