Recitační soutěž

Po roční pauze jsme mohli opět uskutečnit tradiční recitační soutěž. Po nelehkém výběru z třídních kol se naši nejlepší recitátoři předvedli v kole školním. Nebylo snadné vybrat vítěze, nakonec se však porota shodla na tomto výsledku:

1. třída – 1. místo Nikol Hlavičková, 2. místo Terezie Kozubíková, 3. místo Simona Petrášová. Kategorie 2. a 3. třída – 1. místo Miriam Hlavičková, 2. místo Beata Hasalová, 3. místo Lada Marie Klimčíková a František Kučera. Kategorie 4. a 5. třída – 1. místo Marek Hlavička, 2. místo Matyáš Orosz, 3. místo Sofie Bašandová a Julie Zrníková. Všem vítězům blahopřejeme a přejeme postupujícím do okrskového kola hodně úspěchů!

Letos, na přání žáků, recitovaly i paní učitelky. Samozřejmě, mimo soutěž. Báseň s názvem Polámal se mraveneček, dokonce i zdramatizovaly a sklidily obrovský potlesk.

Ve středu 9. března se uskutečnilo v Luhačovicích okrskové kolo a 1. místo ve své kategorii získala naše žákyně Miriam Hlavičková, která postupuje dál do okresního kola do Napajedel. Děkujeme za pěknou reprezentaci naší školy a přejeme, aby se její recitace podařila a líbila porotě i v tomto nejvyšším kole!

Dne 21. března se v DM Matýsek v Napajedlích konalo další postupové kolo, kterého se zúčastnila žačka naší školy Miriam Hlavičková. Svým výkonem zabodovala a obdržela Čestné úznání poroty, tedy dostala se mezi pět nejlepších recitátorů. Moc jí gratulujeme! V následující fotogalerii si prohlédněte všechny naše recitátory.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.