Učíme se angličtinu

Při učení angličtiny využívají naši žáci už od 3. třídy jednoduchou online aplikaci WocaBee, která je zaměřená na výuku slovíček. Děti se v ní učí novou slovní zásobu včetně výslovnosti moderním a velmi efektivním způsobem.

Naše škola se ve druhé polovině října zapojila do celostátního čtvrtého ročníku inovativní soutěže pro školy Jazykový WocaBee šampionát. V soutěži se hodnotí píle žáků v učení cizích jazyků a kritériem je počet bodů získaných procvičováním slovíček. Čím více žáci procvičují, tím více bodů (za správné odpovědi) získají a více se také naučí. Každá třída soutěží jako tým, takže v jazycích se zlepšují opravdu všichni. Děti tak za svoji snahu mohou získat zajímavé ceny. Tou nejdůležitější výhrou je však zlepšení jazykových vědomostí našich žáků a jejich motivace k učení jazyků, které jsou v dnešní době mimořádně důležité. Jsme velmi rádi, že i na naší škole učíme cizí jazyky inovativním způsobem, který přináší žákům zábavné učení a skutečné výsledky!

Dne 1. 11. byly vyhlášeny první výsledky v rámci okresního kola. Naši čtvrťáci získali 1. místo a páťáci 2. místo v okrese Zlín. Celkem se tady zúčastnilo 60 tříd základních i středních škol. V rámci naší školy ale musíme zmínit ty nejlepší studenty, kterým se podařilo nastudovat neuvěřitelný počet bodů. Jiří Masař 45 006 bodů, Beata Hasalová 41 724 bodů, Zuzana Martincová 28 362 bodů, Marie Chytilová 26 419 bodů, Tobiáš Moudřík 19 637 bodů. Pro srovnání: průměr je 5 000 – 8 000 nastudovaných bodů za měsíc!

K oběma krásným umístěním srdečně gratulujeme a držíme palce čtvrťákům, kteří postoupili do krajského kola!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.