Druhé místo v celostátním kole!

Po vítězství v krajském kole si naši čtvrťáci mohli vyzkoušet a užít první celostátní finále všech nejlepších krajských škol, které se uskutečnilo od 16. – 23. listopadu. Naši žáci podřídili téměř veškerý svůj volný čas „velkému finále“. Všichni se poctivě věnovali studiu slovíček na aplikaci WocaBee, aby nasbírali co největší počet bodů.

Po vyhlášení výsledků mohly propuknout oslavy, protože naše škola obsadila v obrovské konkurenci vynikající 2. místo v ČR! Tento výsledek nás katapultoval do prosincového česko-slovenského finále! Všichni naši žáci se také umístili v top 100 nejlepších jednotlivců, přičemž Beata Hasalová patřila do skupiny nejlepších dvaceti studentů. Dětem patří obrovská gratulace a rodičům poděkování za trpělivost a podporu svých dětí. Hodně dalších úspěchů!

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.