Pěvecká soutěž 2015

PĚVECKÁ SOUTĚŽ V LUHAČOVICÍCH

     Základní škola Luhačovice společně s místní Městskou knihovnou vyhlašují pro okolní školy již tradičně soutěž ve zpěvu, které se pravidelně účastníme.Pečlivě jsme se v hodinách hudební výchovy připravovali – jednak výběrem vhodné písně a pak zdokonalováním pěveckých a hlasových schopností. Nakonec jsme vybrali nejlepší zpěváčky.

V kategorii 2.a 3.ročníku nás reprezentovali Eliáš Kranz, Adam Pavliš, Dominik Žáček a v kategorii 4.a 5. ročníku Gábina Stratilová, Veronika Malotová, Anna Vodičková a Michaela Šenovská.

11.4.2013 jsme se s dobrou náladou a s chutí soutěžit a vyhrát, vydali do Luhačovic. I když konkurence byla silná, zúčastnilo se kolem 50 dětí ze šesti okolních škol – ZŠ Luhačovice, Pozlovice, Hřivínův Újezd, Biskupice, Dolní Lhota a Slopné, podařilo se nám výborně obstát.

V kategorii 4.a 5.ročníku si vyzpívala úžasné

     1. místo

GÁBINKA STRATILOVÁ

a Verunce Malotové uteklo 3. místo o jeden jediný bod.

Oběma gratulujeme. Poděkování patří dětem, které se zúčastnili a velmi se snažili a také Městské knihovně a ZŚ Luhačovice za přípravu hezké soutěže, kde byla dobrá nálada, hezký zpěv a výborné pohoštění pro nás všechny. Děkujeme a už se těšíme na příští pěveckou soutěž.

Lenka Nováková

Komentáře nejsou povoleny.