Pyžamkový den v 1.ročníku 2012 – 2013

Dnes jsme se s prvňáčky rozhodli, že strávíme celé dopoledne v pyžamku. Půvabná pyžamka na nás zářila již od rána. A že to bylo hodně napínavé ráno. Díky bouřce, která burácela kolem, jsme měli výbornou atmosféru.

A co takový pyžamkový den obnáší? Lenoší se? Leží za pecí? Vůbec ne. Společně jsme luštili matematickou šifru, počítali ovečky i pyžamka, pátrali po postavách z Večerníčků, složili a napsali jsme skládací diktát, četli si z oblíbených knížek dětí, soutěžili a zpívali. Ovšem největší ohlas měla polštářová bitva. Pro velký úspěch jsme ji během dne několikrát opakovali a závěrem byla vyhlášena soutěž o to, kdo bude mít nejvíce polštářů. Mistry se stali Domča a Adrianka.

Většinu dne jsme trávili na koberci, který ve třídě máme a s polštářky na dosah. Dokonce jsme tam i svačili, ale to na nás prosím neříkejte. Celé dopoledne panovala výborná pohodová atmosféra a myslím že jsme se všichni skvěle odreagovali od náročných školních povinností. Jak to probíhalo najdete v naší fotogalerii.

Za první třídu Ivana Grácová

Komentáře nejsou povoleny.