Společné odpoledne rodičů a dětí v hotelu Horal

V rámci projektu „Škola a rodina společně“ se rodiče v 1. pololetí letošního školního roku, setkávali se svými dětmi ve škole v rámci projektových dnů, kdy společně plnili nejrůznější úkoly, tvořili společnými silami školní časopis a žáci měli také možnost navštívit ZŠ ve Veselí nad Moravou. Mimo jiné bylo také naplánováno i společně strávené odpoledne rodičů s dětmi a „školou“. Tedy školou v zastoupení pedagogického doprovodu.

Odpoledne, v čase předvánočního shonu, jsme strávili velmi příjemně. Vydali jsme se směr Velké Karlovice – hotel Horal. Ten ukrývá poklad v podobě termálních slaných pramenů. Cesta byla zdlouhavá, a tak jsme se zaměstnali nejrůznějšími aktivitami. Od křížovek, kvízů, přes zdobení vánočního stromečku jsme se dostali až k otázkám na tělo. Navzájem se poznávali nejen rodiče a jejich děti, ale také další účastníci zájezdu.

Samotné koupání, plavání, relaxaci ve vířicí horké vodě, potápění, dovádění . . . . si všichni náramně užili. Spokojené tváře všech na zpáteční cestě mluvily za vše. Nejen u vody, ale i v autobuse, panovala výborná atmosféra. A za to všem díky! Zbývá jen věřit, že takých společně prožitých okamžiků bude víc a víc.

Komentáře nejsou povoleny.